Завантаження
Сховати

У Києві презентували рекордну за розмірами картину

У Києві зявилася картина-велетень. Її презентували на Співочому полі. Полотно, писане олійними фарбами, сягає п`ятнадцяти метрів заввишки і двадцяти з половиною метрів завдовжки.

Гігантські розміри зафіксували представники Книги рекордів України. Автор живопису - палестинський художник Джамал Бодван, який уже двадцять років живе в Україні. Своїм творінням він хотів помирити усі релігії і показати, що світом править любов. Тепер митець планує подорожувати зі своєю роботою іншими країнами. В Україні через солідні габарити місця для зберігання картини поки що не підшукали. Наразі диво-полотно претендує ще і на світове визнання - відповідні документи направили до Книги рекордів Гінннеса.

Джамал Бодван, митець: "Картина говорит, что все люди одинаковые, нация есть только одна - это человек, а религия есть одна - это любовь".

Ігор Підчібій, представник Книги рекордів України: "На протяжении года Джамал Бодван рисовал эту картину в закрытом помещении, работая с токсическими материалами, терял иногда даже. В итоге получилася картина, на наш взгляд, самая большая в мире картина, написанная на холсте маслом".

Теги:
Останнє редагування: 13:08 9 червня 2011
Новини партнерів