Завантаження
Сховати

Сьогодні в Києві - другий концерт зірок мюзиклу "Нотр-Дам"

Зірки французького мюзиклу "Нотр-Дам" - уперше на українській сцені. Напередодні у Києві вони відспівали найпопулярніші партії з мюзиклу. Сьогодні - повторять.

Фанати мюзиклу, фракомани і світські тусовщики юрмилися у концертній залі задовго до початку концерту. Великих компаній немає, майже всі прийшли парами - тут і подружки, і закохані. Ось ця пара приїхала із Дніпропетровська. А до того переслухала купу записів і полювала на російську версію мюзиклу по всій Федерації.

Фанат: "Люблю, понимаю французский".

Фанат: "Ха-ха, первый раз".

Фанат: "Все так волнительно".

Повним ходом йде торгівля сувенірами і записами. За аудіодиск просять 80 гривень, за відео - сотню. Ціна не відлякує фанатів. Адже диски - ліцензійні. І на них можна роздивитися мюзикл у всіх деталях. У Києві показують неповну версію - без кількох пісень і без танцюристів.

12 років "Нотр-Дам де Парі" мандрував по приватних колекціях і піратських розкладках . Тепер мало не вперше у Києві можна купити ліцензійний диск, а усіх виконавців послухати наживо.

Українська публіка вже не раз чула спів Квазимодо: Гару, що виконує його роль, частий гість у Києві. Цьогоріч у нас виступав і Брюно Пельтьє, він же - поет Гренгуар. Слідом за ним давала концерт Елен Сегара - Есмеральда. Але уперше вони разом на одній сцені. Ще й з іншими зірками мюзиклу - Даніелем Лавуа, Патріком Фйорі, Люком Мервілем та Жюлі Зенатті.

Після трьох пісень журналістів попросили вимкнути камери. Решту концерту можна додумати чи ти з фрагментів репетиції, чи то зі зйомки оригінального мюзиклу. Ну, або ж - прийшовши на концерт особисто. Сьогодні "Нотр-Дам" ще раз співатимуть у Києві, а 11-го грудня - у Москві.

Ксенія Новікова, 5 канал. 

Теги:
Останнє редагування: 13:30 9 грудня 2010
Новини партнерів