Переможницю дитячого Євробачення привітали у МВС [відео]

  Міліцейські поцілунки і подарунки сьогодні приймала Настя Петрик. Головні міліціонери країни покликали до себе переможницю дитячого Євробачення.

  Оскільки Настя є вихованкою гуртка при МВС, міліція її на пісенний конкурс до Амстердама і проводжала, і з почестями зустрічала. Міністр внутрішніх справ подарував співачці письмову подяку, ноутбук, оберемок квітів і помаранчеву м`яку іграшку в міліцейській формі. А заступники міністра аплодували стоячи і пообіцяли, що Настина переможна пісня буде завжди на устах у правоохоронців.

  Василь Фаринник, заступник міністра внутрішніх справ: "Буду підспівувати, вже буду вивчати її репертуар, і я думаю, шо ну, спостерігати за її ростом".

  Віталій Захарченко, міністр внутрішніх справ: "Коли я тебе проводжав, казав, шо ми тебе обов`язково будем підтримувати, ти будеш відчувати нашу підтримку. Ти молодець, ти по-бійцівськи провела цей конкурс, з таким... харизмою дитячою".

  Вікторія Петрик, сестра Анастасії Петрик: "Мы знали, что мы должны возвращаться победителями обязательно домой, потому что мы не должны были подвести МВД".

  Попередній матеріал
  США можуть скасувати Грін Карту
  Наступний матеріал
  На Венеціанському карнавалі глядачам показали "політ ангела"
  Теги: