Нова вистава Національного цирку

  "Просто супер" - так Національний цирк назвав свою нову виставу і вже готовий її показати глядачам. У програмі - дресировані мавпи й ведмеді, акробати, жонглери й клоуни. Та першими на манеж вийдуть тигри й леви. Як хижаки знайшли спільну мову - і від чого ще у цирку може завмерти серце - Ольга Петрів.

  У природі вони намагаються не перетинатися, а в цирку довелось порозумітися. Тигри й леви відкривають цирковий сезон у Києві. 

  Людмила Шевченко, головний режисер Національного цирку: "Мы начинаем программу с клетки -чтобы зритель не уставал, а потом все остальное".

  У дорослих на розігріві маленькі тигренята. На репетиціях гривасті зі смугастими постійно чубились.

  Микола Козирєв, дресирувальник тигрів і левів: "Постоянно даже когда тренируюися, здесь они выясняют отношения".  

  На прем`єрі тримали себе в руках - не побились. Цар звірів особливо напружуватись не хотів.

  Юлія Козирєва: "Самый ленивый, это понятно".

  До того ж у лева Кубика тяжка доля.

  Людмила Шевченко, головний режисер Національного цирку: "Мы его на улице нашли -какой-то дядька продавал льва. И мы заплатили ему шестьсот долларов забрали, потому что он погибнуть должен был".

  Кубик на манежі релаксував - ліниво перекочувався. Та ще цілувався з дресирувальницею. Не за просто так, а за мясо. А Мішель взагалі зАгадка. Ніхто так і не знає достеменно -левиця то чи лев. 

  Микола Козирєв, дресирувальник тигрів і левів: "Природа не зрозуміло шо робить. Гриви нет-значить девушка. Для меня это парень стопроцентный".

  Посеред вистави чи то хлопець, чи то дівчина встала і мовчки залишила манеж. Тигри за левів відпрацьовували весь номер в поті чола. Стрибали через вогонь. Скромна на перший погляд мавпа Даша готується показати найінтимніше.

  Юрій Грошев, дресирувальник мавп: "Стриптиз делаем, да. Спідничку і трусики одеваем, а она роздевается".

  Мавпа миттю оголила тіло. І хильнула. Від такого Дашині кавалери наче подуріли. Просто у них одна Даша на двох -пояснює в гримерці їхній дресирувальник.

  Юрій Грошев, дресирувальник мавп: "Это малышонка, он киевлянин и у них с Деником соперничество -залицяються до Даши".

  Крім мавпячого стриптизу, ще будуть мавпи на поні, а скунси добряче попсують повітря. А цей клоун з чубчиком буде до вас чіплятися і тягнути на арену.

  Євген Чапченко, клоун: "От меня спрятаться бесполезно, потому что я из шестого ряда вытаскиваю, из двенадцатого, из первого".

  Клоун Женя попросить вас крутити обруч. Перші глядачі так загорілися, що й не зупинити.

  Жонглери жбурлятимуться булавами і при світлі, і в темряві. А романтична пара зависне в повітрі - і він триматиме її тільки зубами.

  Спортсменки-активістки. Чотири ведмедиці також готові вшкварити. Лора кататиметься на самокаті та мопеді, Маша -на скейті, для Даші згодом куплять квадроцикл. А Діна - фотомодель.

  Тетяна Шаботько, дресирувальник ведмедів: "Нема такого ведмедя, який би нічого не вмів. Але у нас тут Діна, вона родилася не для роботи. вона бере красою".

  Ведмежий квартет за місяць планують замінити верблюдами. А до Євро-2012 навчити собак грати у футбол. У циркачів та звірів починаються виснажливі робочі будні. А в перших глядачів -незабутні враження від левячого гніву.

  Ольга Петрів та Іван Головач, "5 канал"  

  Попередній матеріал
  Перетворити Брюссель на величезну купу сміття обіцяють місцеві двірники
  Наступний матеріал
  Зміни до закону про е-декларації передали на підпис Президенту
  Теги: