Львів став останнім містом в аперитив-турі Андруховича

  Львів став останнім містом в аперитив-турі Юрка Андруховича та гурту «Карбідо», з яким письменник співпрацює понад 6 років. Послухати та побачити поезію, музику та відеоарт у п`яти містах стало можливим за підтримки фонду Петра Порошенка та Польського інституту в Україні. Саме аперитив–тур став шляхом до третього альбому Андруховича та карбідо "Абсент" - його планують презентувати у грудні.

  Андруховича у Львові чекали з нетерпінням. Адже  у місті не чули його співаної поезії цілий рік. Тож послухати композиції зі старих і знаних альбомів «Самогон» та «Цинамон» - плюс композиції із ще не записаного "абсенту" - зібралося чимало справжніх поціновувачів якісної не попси.

  Андрухович і сам ностальгував, пригадуючи свої давні концерти на львівській сцені. Каже, цей тур - своєрідний підсумок міжнародної команди, якій у квітні виповнилося шість років.

  Юрій Андрухович: "Особисто мені дуже цікаво спостерігати, якось за цими колами часу, за цією хронологією. Десь у середньому раз на три роки у нас виходить новий альбом і дуже хочеться, щоб він завжди ставав подією".

  Андрухович не приховує - працювати з ним та його творчістю зможуть не усі музиканти. Польський Карбід" вважає знахідкою у цьому сенсі.

  Юрій Андрухович: "В мене ці вірші надзвичайно специфічні, пісень з них наробити не вдасться, тобто музиканти повинні бути певною мірою звихнуті як і я, українські музиканти нормальніші. А поляки і плюс швейцарець вони такі дуже вільні що беруться за такі безнадійні проекти".

  Із 12 композицій, які увійдуть до нового альбому Абсент - у Львові пролунали лише чотири, публіка зустріла їх захопленими оваціями. А сам Андрухович не без жалю зізнався - це був останній концерт Аперитив-туру. Цю програму вже ніде виконувати не будуть.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Айфони шпигують за своїми власниками
  Наступний матеріал
  Сьогодні третя річниця смерті перших героїв Небесної сотні
  Теги: