Завантаження
Сховати

Бібліотечний трамвай курсуватиме Львовом [відео]

Почути розповіді про книжкові новинки, довідатися адреси бібліотек і познайомитися із літературними героями можна буде у трамваї номер два протягом тижня. Першими його пасажирами стали кращі читачі львівських книгозбірень.

Трамвай проводжали карнавалом у центрі міста. Юні шанувальники книги власноруч змайстрували костюми та маски улюблених книжкових героїв. Про них можуть розповідати годинами, кажуть читання - це захопливе заняття, а тому не пропускають нагоди відвідати бібліотеку.

Малюк: "Я люблю читати комікси саме більше про спайдермена про супермена, саме більше про Бетмена". 
Малюк: "Я Котигорошок з української народної казки. Люблю читати казки пригоди, наприклад Гарі Потера, Гармидер у школі".

Упродовж тижня кожна із сімнадцяти львівських бібліотек пропагуватиме читання пасажирам у трамваях. Водій бібліотечного транспорту пані Анна переконана - їй доручили важливу місію. Вона певна, після поїздки у її вагоні, читачів стане більше, хоча сама зізнається - на читання бракує часу.

Анна, водій трамвая: "Я люблю читати книжки історичні, ну але зараз мало читаю є, але я дуже люблю історичні і казки дуже люблю читати".

Під час акції серед пасажирів проводитимуть опитування щодо їхніх читацьких уподобань. Бібліотекарі, кажуть так зможуть дізнатися, яких видань бракує у книгозбірнях.

Валентина Галушко, директор централізованої бібліотечної системи: "Ми вже засікли скільки секунд між зупинками і ми будем, теми будуть різні, мінятися одного дня буде промоція книжок, другого дні ми будемо говорити про сімейне дозвілля в стінах бібліотеки, в інший день ми будем говорити про малюка в бібліотеці".

Трамвай № 2 обрали не випадково - на його маршруті розташовано найбільше бібліотек. Ініціатори акції пропонують на тиждень ще й змінити на книжкові звичні назви трамвайних зупинок. Тоді на маршруті з`являться «Феєрична книго-кардія», «Бібліотечна цитадель» та «Книжковий форпост». 

Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал.

Теги:
Останнє редагування: 00:32 30 вересня 2010
Новини партнерів