Завантаження
Сховати

45 метровий український рушник намалювали у Луганську [відео]

45-ти метровий український рушник намалювали у Луганську. Народний атрибут прикрашає узбіччя центральної вулиці міста.

Свторювали його - усі охочі.  Варто було лише мати при собі пензлик. Замість фарби учасники, яких набралася близьтко сотні,  використовували розведену крейду. Тож протримається цей малюнок - до перших опадів. Організатори запевняють, ця акція – аполітична. А намальований орнамент -  є симоволом української культури та мови.

В’ячеслав Бондаренко, організатор акції: "Идея родилась – захотелось. Шел тут, показалось, что похоже на вышыванку, будет очень красиво с двух сторон. Здесь 20 кг мела, сначала думали, что нам хватит на 2 стороны".

Дмитро Снєгірьов, співорганізатор акції: "Ми хотіли показати, що Луганщина – є невід’ємною частиною України в культурологічному, історичному, політичному аспекті".

Житель Луганська: "У нас в регионе на русаком языке говорять, где-то на украинском. Но это сов сем не должно быть причиной для ссор, гражданських войн".

Жителька Луганська: "Я полюбляю українську культуру, це моя рідна культура. Хочу, щоб більше людей приєднувалося. Це наше рідне, мова це дуже важливо для нас. Вишиванка – це один з елементів нашої культури".

Теги:
Останнє редагування: 15:01 10 липня 2012
Новини партнерів