Завантаження
Сховати

Українці почанають економити, але не на розвагах й мобільному зв`язку

Українці починають економити. За останні 2 тижні частка громадян, що урізали свої витрати зросла в середньому на 10%. Експерти пов`язують це із погіршенням економічної ситуації.

Згідно з опитуванням частка україніцв, що відчули на собі підвищення цін зросла до 76-ти відсотків за останні 2 тижні. Збільшилась і кількість тих, хто втратив свої заощадження - до 8-ми відсотків. А от частка опитаних, чиї друзі та родичі були звільнені внаслідок кризи зросла до сорока дев`яти з половиною відсотків.

Щоправда вибірка респондентів - лише серед мешканців міст. Дослідження !усієї країни обіцяють провести наприкінці року. Утім, вже зараз роблять висновок, що  українці і надалі будуть робити запаси необхідних речей та економити. Щоправда, не на всьому.

Констянтин Бондаренко, директор інституту ім. Горшеніна: "Українці почали економити на продуктах харчування - частка зросла до 53%, на одязі - 40%. Песимізму багато, але наші люди не хочуть економити на ровагах та мобільному зв`язку - і це типово для українців".
Теги:
Останнє редагування: 21:10 4 грудня 2008
Новини партнерів