Завантаження
Сховати

Тимошенко: Інфляція в Україні зменшується

Інфляція в Україні зменшується. Принаймні у цьому запевняє Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко. На сьогоднішньому засіданні уряду, прем`єрка повідомила: за квітень знизилися ціни на двадцять основних харчових продуктів.

Щоправда, на які саме продукти, і наскільки вони здешевіли не уточнила. Натомість запевнила: як і обіцяла, вона приборкає інфляцію за півроку. Рахунок ведеться з січня, тож уряд має ще два місяці. За цей термін, переконана Тимошенко, Кабмін забезпечить позитивну динаміку.

Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "Ми обіцяли суспільству, коли прийшли,  щл інфляцію, яка залишилася нам у спадок від попреденього уряду, ми  подолаємо за 5-6 місяців.  У квітні спостерігається істотне зниження і уповільнення темпів інфляції. Більш як з 20 найменувань продуктів харчування у нас вже почалося зниження цін, і ми маємо сьогодні показники дефляції".

Оптимізм Тимошенко певною мірою підтверджує і Державний комітет статистики. Там кажуть: за квітень інфляція справді дешо знизилася. І становить три цілих одну десяту відсотка. А у березні була 3,8- м десятих. Утім, за даними того Держкомітету, за останній рік ціни виросли майже на третину, при цьому продукти здорожчали майже на 50 відстоків. Міждержавний статистичний комітет СНД зазначає - за темпами інфляції Україна випередила усі держави співдружності.

Теги:
Останнє редагування: 17:41 7 травня 2008
Новини партнерів
останні новини
Усi новини