Завантаження
Сховати

Президент закликає НБУ знизити кредитні ставки

Знизити кредитні ставки - закликає Президент України Національний банк. Про це повідомив перший заступник голови секретаріату Президента Олександр Шлапак. За його словами, треба ліквідувати дефіцит грошової маси в країні.

У виникненні монетарного голоду Шлапак звинуватив Національний Банк і уряд, на рахунках якого сконцентровано близько 30-ти мільярдів гривень. Він зазначив - попри наявність значних коштів, фінансування бюджетних програм є незадовільним. Також Шлапак звинуватив уряд у заборгованості з компенсацією податку на додану вартість. За його даними, заборгованість із виплат ПДВ сягає майже 8 мільярдів гривень. Він також висловив позицію президента - щодо валютного коридору.

Олександр Шлапак, заступник голови секретаріату Президента: "Президент закликав Національний Банк ще раз повернутися до дискусії з приводу того, яку валютно-курсову політику треба було б провалити. Сам же підкреслив - він за валютну політику валютного коридору, межі якого повинні визначатися виходячи з пріоритету платіжного балансу".
Теги:
Останнє редагування: 18:04 26 червня 2008
Новини партнерів