Міжнародні агенції підвищують рейтинги України

  Прогноз - "позитивний". Кілька міжнародних рейтингових агенцій, через новину про можливе поновлення співпраці Києва й МВФ, підвищили рейтинги України. У Міністерстві фінансів вважають: для України це означатиме покращення інвестиційного клімату та здешевшення зовнішніх позик.

  Андрій Кравець, заступник міністра фінанасів України: "Такий оптимістичний настрій агенцій і це є фактично сигналом для інвесторів, він покращує значно перспективи отримання Україною і зовнішнього фінансування, якщо такі рішення будуть прийматися чи розглядатися Укаїною в майбутньому. Крім того, ми можемо абсолютно відповідально говорити, що змінюється ціна грошей для України".

  Нагадаємо, "Standard & Poor's" змінила суверенний кредитний рейтинг за зобов`язаннями в іноземній валюті з "CCC+C" на "B-C". А зобов`язання в національній валюті з "B-C" та "BB".

  Формування нової коаліції та Кабміну відкриває можливість для співпраці з Міжнародним валютним фондом,- заявив кредитний аналітик агенції "Standard & Poor's". А це - своєю чергою - допоможе Україні стабілізувати економіку, фінансувати держбюджет, покращить фінансовий стан пенсійної системи та компанії "Нафтогаз".

  Попередній матеріал
  Уряд продасть кілька банків, "Укртелеком" та "Луганськтепловоз"
  Наступний матеріал
  "Не того польоту птиця" – російський журналіст про вірогідність вбивства Вороненкова спецслужбами РФ
  Теги: