Нью-Йорк святкує 400-річчя

  Урочистості з нагоди 400-річчя заснування Нью-Йорка відбуваються у США. Програма розпочалася реконструкцією давніх подій.

  400 років тому нідерландське судно з капітаном Генрі Гудзоном увійшло в гирло річки, на якій зараз розташований Нью-Йорк. Спеціально для свята американці виготовили копію судна Гудзона. На честь голандського першовідкривача одна з найупізнаваніших будівель міста - Емпайр-стейт білдинг - стане помаранчевою - це національний колір Нідерландів. Святкування триватимуть цілий тиждень.

  Віллем-Александр, кронпринц Нідерландів: "Незалежність – це перш за все прагнення волі та свободи. Це були цінності голландських мандрівників. І ми можемо побачити, що це саме надзвичайно цінують тут, у Нью-Йорку – не зважаючи на колір шкіри, релігію та національність".

  Б’юнхільда Вергувен, туристка з Нідерландів: "Це просто фантастична подія! Я горда тим, що я нідерландка та маю стосунок до Нью-Йорку. А ще – мені надзвичайно пощастило побачити членів королівської родини. Так добре, що вони приїхали сюди".

  Попередній матеріал
  Власникові "Аріани" вдалося домовитися із піратами про викуп
  Наступний матеріал
  ВР призначила дострокові вибори майже 40 міських, селищних та сільських голів
  Теги: