Завантаження
Сховати

14 тисяч кілометрів планують здолати на велосипеді двоє молодих французів

14 тисяч кілометрів планують здолати на велосипеді двоє молодих французів. Два з половиною місяці тому вони виїхали з французького містечка Реймс. І вже дісталися Києва. Головна мета мандрівників - документальний фільм про молодих людей, яких зустрінуть під час подорожі.

Ганна Салаюн: "Попереду в нас важкі речі - інструменти, ліки, електричне обладнання".

Бенджамін Столл: "Позаду - два костюми. Один - для їзди, інший - для зустрічей із людьми".

Крім цього лежачий велосипед-тандем умістив намети і спальні мішки. До подорожі Ганна і Бенджамін готувалися півтора року. 31 березня вони вирушили з французького Реймса. Запланували - доїхати до китайської столиці, здолавши 14 тисяч кілометрів. Дорогою - хочуть зняти документальний фільм.

Ганна Салаюн: "Проект називається "Велосипедом до школи". Ми зупиняємося в різних школах, розмовляємо з дітьми. А потім зробимо документальний фільм про молодих людей, їхні мрії,  очікування від майбутнього".

Велоподорож для Ганни і Бенджаміна - це не лише мандрівка і зйомки матеріалу для фільму. А й випробування стосунків. Наразі закохані й заручені - жодного разу не пошкодували, що зважилися на такий вояж.

Бенджамін Столл: "В Україні ми зустріли дуже гостинних людей. Вони ділили  з нами вечерю. Українці для нас - дуже щирі й позитивні. Що нас неприємно вразило в цій державі - це дороги і кордони".

У Будапешті велосипедистам довелося затриматися на три тижні - саме стільки чекали на російську візу. Чи на довго затримаються в Києві - ще не знають. Все залежить від того, як швидко видадуть візу в посольстві Казахстану.

Наталія Жижко, Юрій Усік "5 канал"

Теги:
Останнє редагування: 17:28 6 квітня 2015
Новини партнерів